Site haritası
Değer Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.   Ecovis
İnsan Kaynakları
 
HAKKIMIZDA
ŞİRKET YÖNETİMİ
ŞEFFAFLIK RAPORLARI
KALİTE GÜVENCE SİSTEMİ
   
 
  HAKKIMIZDA
   

DEĞER, 1986 yılında Maliye Bakanlığı Eski Hesap Uzmanları öncülüğünde kurulmuş olup, kuruluşundan bu yana hizmetini üstün kalitesinden taviz vermeksizin başarıyla sürdürmektedir.

Şirketimiz, sanayi ve hizmet sektörlerinde bulunan müşterilerine vergi hizmetleri, bağımsız denetim, hukuk, danışmanlık ve eğitim konularında hizmet sunmaktadır.
Halen DEĞER, Almanya merkezli vergi, hukuk, yönetim danışmanlığı ve bağımsız denetim organizasyonu olan ECOVIS’in Türkiye’deki tek yetkili temsilcisi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. ECOVIS halen dünya genelinde 50 ülkede 4000 ortak ve çalışanla müşterilerine yüksek kalite standartlarında hizmet veren uluslar arası bir kuruluştur. ECOVIS ile yapılan iş birliği, DEĞER’in müşterilerine de yeni bir boyut katmıştır.
Firmamız Maliye Bakanlığı Eski Hesap Uzmanlarının, Akademisyenlerin, Avukatların ve konusunda uzman diğer kişilerin oluşturduğu özel bir kuruluştur. Şirket ortaklarımızın tamamı 3568 sayılı Kanun uyarınca “yeminli mali müşavirlik” belgesini haizdir. Bunun yanı sıra Şirketimiz Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, Sermaye Piyasası Kurulu, Hazine Müsteşarlığı Sigortacılık Genel Müdürlüğü, Enerji Piyasası Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından verilen denetim yetki belgelerine sahiptir. Bu yetki belgeleri sayesinde DEĞER tarafından Bankacılık, Sermaye Piyasası, Sigortacılık ve Enerji Piyasası dallarında denetim hizmetleri sunulmaktadır.
Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. 40 kişiyi aşkın uzman kadrosuyla hizmetlerini sürdürmektedir. Çalışan personelimizin 11’i yeminli mali müşavirlik, 12’si serbest muhasebecilik ve mali müşavirlik belgesine sahiptir. Öte yandan, DEĞER, konularında başarılı uzman kişi ve kuruluşlarla da gerekli hallerde iş birliği yapmaktadır.
Yaptığımız işlerde kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Çalışmalarımızda ana amaç yaptığımız işlerde müşterilerimizin değerine değer katmaktır.
Şirketimiz insan kaynaklarının niteliği ve müşteri odaklı hizmet anlayışı ile her zaman ülkemizde ön planda bulunan firmalar arasındadır.
     
Değer Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.
Anasayfa  I  Hakkımızda  I  Uluslararası Ortaklık  I  Hizmetler  I  Sektörler  I  Mevzuat  I  Sirküler  I  Makale   I   İK   I  İletişim
Web tasarım: Grapixel New Media
Copyright 2013 ©
Değer Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.
E-posta Girişi   |  Intranet Girişi Web tasarım: Grapixel New Media